Dojazd

„Nosalowy Dwór" znajduje się w południowej części miasta, u stóp góry o nazwie Nosal. Oznaczony na mapie dojazd prowadzi ulicami: Kasprowicza, Chramcówki, Jagiellońska, Chałubińskiego, Droga na Bystre. W czasie przejazdu przez Zakopane mijamy trzy ronda: "kompaktowe" przy wjeździe do miasta, obok dworca PKP i przed Kuźnicami - pierwsze dwa opuszczamy drugim zjazdem, ostatnie - trzecim.


Można też ominąć miasto i nie wjeżdżając do Zakopanego, w dzielnicy Ustup, tuż przed stacją benzynową PKN Orlen skręcić w lewo pod wiadukt kolejowy. Dalej prosto przez dzielnicę Olcza dojechać do Bystrego, skąd do Nosalowego Dworu są już dwa kroki...
 
 

Wyświetl większą mapę
Podziel się    
Dni Lajtowe są świętem ludzi gór, cyklicznym spotkaniem wszystkich członków i sympatyków Polskiego Klubu Alpejskiego. Tak naprawdę, klubowicze czekają na festiwal cały rok. Jest to jedna z niewielu okazji, aby spotkaæ siê w tak dużym gronie i podsumować dokonania Klubu z całego sezonu. Naturalnie magnesem są też nasi wspaniali goście, których w tym roku również nie zabraknie. »
Projekt i wykonanie: HotelPRO © Wszelkie prawa zastrzeżone Polski Klub Alpejski 2012